Kurumsal

Şirket Profili ve Değerleri

Limko Kimya Sanayi Ticaret A.Ş., kökleri ve tecrübesi 90’lı yıllara uzanan, alkol dağıtım sektöründe profesyonel, geleneksel ve güvenilir prensiplerle çalışmakta olan bir kimyasal ürünler dağıtım şirketidir.

Limko adı, geleneksel tedarik faaliyetlerinden esinlenerek, “limon” ve “kolonya” kelimelerinin ilk hecelerinin biraraya getirilmesinden oluşmuştur. Limko alkolleri ile üretilmiş limon kolonyaları, yıllardır sobhetlerde, ikramlarda ferahlık, hijyen ve hoş kokuların yayılmasını sağlamaktadır.

Fabrikadaki üretim ile başlayan süreç, lojistik, depolama, ithalat işlemleri, alkol piyasası resmi izinleri ve müşteriye zamanında sevkiyatların gerçekleştirilmesi ile tamamlanmış olur.

Uzman Limko ekibi, etkin tedarik zincirini oluşturan halkaların herbirinde, yüksek uluslararası kalite standartları çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

 

Misyonumuz ve Hedeflerimiz

Tecrübeli ve profesyonel ekip çalışması bilinciyle, dakik, güvenilir ve detaya önem veren, en üst seviyede müşteri memnuniyeti odaklı, verimli ve etkin etil alkol tedariği ve dağıtımını, süreklilik arz ederek başarmak.

 

Vizyonumuz

Bilgili, tecrübeli ve motivasyonu yüksek ekibimiz ile, en güncel ve verimli çalışma imkanı sağlayan uygulamaları, çalışmalarımızın her alanında etkin kılarak, iş ortaklarımız ile beraber, uzun vadeli, dengeli ve verimli büyümeyi gerçekleştirmek.